zamknij menu

Kontakt

Sekretariat

Paulina Piwowarczyk

12 640 19 40
biuro@kpt.krakow.pl

Obsługa inwestora

Jacek Bielawski

12 640 19 49
jbielawski@kpt.krakow.pl

Wynajem powierzchni biurowych

Monika Machowska

12 345 32 13
mmachowska@kpt.krakow.pl

Promocja i media

Barbara Wityńska-Słącz

12 640 19 46
bwitynska@kpt.krakow.pl

Inkubator technologiczny

Mateusz Cybula

12 345 32 05
mcybula@kpt.krakow.pl

KPT ScaleUP Akcelerator

Bartosz Józefowski

12 345 32 21
bjozefowski@kpt.krakow.pl

Obsługa prawna/
Specjalna strefa ekonomiczna

Marcin Nalepa

12 640 19 57
mnalepa@kpt.krakow.pl

Wypożyczalnia sprzętu/
Data Center

Daniel Kessler

12 345 32 18
dkessler@kpt.krakow.pl

Digital Dragons/
Digital Entertainment Cluster

Anna Krampus-Sepielak

12 345 32 08
akrampus@kpt.krakow.pl
www.digitaldragons.pl

Multilab

Marcin Lech

+48 794 280 220, +48 12 640 19 50
multilab@kpt.krakow.pl

Smart city/Krakow Living Lab

Agnieszka Włodarczyk

12 345 32 12
awlodarczyk@kpt.krakow.pl

Living Lab/UX

Maja Szpot

12 345 32 21
mszpot@kpt.krakow.pl

Wynajem sali konferencyjnej

Katarzyna Widłak

+48 535 168 141
kwidlak@kpt.krakow.pl

Finansowanie

Fundusz Zalążkowy KPT

12 387 81 60
biuro@fzkpt.pl

Dane kontaktowe

Adres:

Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

 

ul. Podole 60

30-394 Kraków

 

NIP 675-11-57-834

 

Sekretariat

 

tel. 12 640 19 40
fax 12 640 19 45
biuro@kpt.krakow.pl

 

Zarząd

Prezes Zarządu

Wojciech Przybylski

Wiceprezes Zarządu

Małgorzata Popławska

Dyrektorzy

Dyrektor Działu Promocji i Rozwoju Strefy

Krystyna Sadowska

Dyrektor Działu Parku Technologicznego

Krzysztof Krzysztofiak

Dyrektor Działu Administracji i Infrastruktury

Rafał Skrzypczyk

Dyrektor Działu Prawnego

Mariola Kocon

Kreatywna Małopolska
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki temu staje się łatwiejsza w obsłudze.