zamknij menu

Wydarzenia

Game Academy: Game Design - jak zacząć własną grę?
Game Academy: Zarządzanie projektem gamingowym
Krak Jam 2017Game Academy: Game Design
Digital Dragons
16-17.12.201613-14.01.201720.01.201720-22.01.201722-23.05.2017
Seminarium: Rynek IT w Japonii 16/01/2017

Seminarium: Rynek IT w Japonii

Po raz drugi w tym roku Japońska Organizacja Handlu Zagranicznego JETRO zaprasza – tym razem do Krakowa – na seminarium poświęcone biznesowym możliwościom, jakie Japonia może zapewnić polskim firmom z sektora IT. Partnerem wydarzenia jest Krakowski Park Technologiczny.

Polska jest jednym ze strategicznych partnerów gospodarczych Japonii w Europie Środkowo-Wschodniej. Co trzecia japońska firma lokowana w regionie, znajduje się w Polsce. Japonia to także trzeci najszybciej rozwijający się rynek IT na świecie, gdzie sam segment gier i oprogramowania urósł w ciągu dwóch lat o 36%. W Kraju Kwitnącej Wiśni rośnie też zainteresowanie technologiami z obszaru Internetu Rzeczy (IoT), Big Data oraz bezpieczeństwa systemów IT. Atrakcyjnemu klimatowi biznesowemu Japonii sprzyja przyjęta przez rząd strategia zwana Abenomiką. Dzięki niej – jak przekonują eksperci JETRO –   koszty prowadzenia działalności biznesowej, czy koszty życia są niższe niż w Hongkongu, Singapurze czy Szanghaju.

więcejzwiń

Prezentację japońskiego sektora wysokich technologii,  a także programów ułatwiających wejście na rynek kraju Kwitnącej Wiśni poprowadzą doświadczeni eksperci z sektora IT oraz  specjaliści z JETRO.

Seminarium zostanie zorganizowane 27 stycznia o godzinie 14:00 w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60). Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.

Rejestracja elektroniczna do 23 stycznia na: www.jetro.go.jp/form5/pub/pow/it_seminar_krakow

Więcej informacji udziela:

Ms. Małgorzata Szmidt, JETRO:
E-mail: malgorzata_szmidt@jetro.go.jp
Tel. +48 22 322 75 00

 

zwiń

13/01/2017

Uroczyste spotkanie inwestorów krakowskiej sse

Wczoraj odbyło się uroczyste spotkanie przedsiębiorców, którzy w 2016 roku otrzymali zezwolenie na działalność w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej. Na uroczystości obecny był także Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego.

W zarządzanej przez KPT krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej będzie realizowanych 28 nowych projektów inwestycyjnych. Łączne nakłady inwestycyjne zadeklarowane przez firmy w ramach wydanych przez zarząd KPT zezwoleń, wyniosą 1 mld 47 milionów zł. Powstanie także 1408 nowych miejsc pracy. Na inwestycje w strefie zdecydowały się 22 polskie firm oraz
6 zagranicznych. 10 z nich to małe firmy, 15 duże, 3 średnie. 14 projektów to reinwestycje, pozostałe to  pierwsze inwestycje w krakowskiej sse. Doskonałe wyniki strefy w 2016 r. stały się możliwe m.in. dzięki powiększeniu obszaru strefy o 159 hektarów.

Okolicznościowe dyplomy i tytuł Gmina przyjazna przedsiębiorcy otrzymali także przedstawiciele gmin, w których rozwijać się będą nowe projekty.

Relacja zdjęciowa.

Uroczyste spotkanie inwestorów krakowskiej sse
Ruszyła rejestracja na konferencję Digital Dragons 2017 09/01/2017

Ruszyła rejestracja na konferencję Digital Dragons 2017

Zgłoszenie teraz gwarantuje najatrakcyjniejszą cenę za udział w tym największym wydarzeniu branży gier wideo w Europie Środkowej, które odbędzie się w Krakowie, w dniach 22-23 maja 2017.

Dziś, wraz z uruchomieniem zaktualizowanej oficjalnej strony konferencji Digital Dragons, ruszył proces rejestracji dla uczestników. Nadchodząca edycja tej największej w Europie Środkowej imprezy B2B dla profesjonalistów i firm z branży gier wideo przyniesie twórcze rozwinięcie sprawdzonej już formuły. Krakowski Park Technologiczny, odpowiedzialny za organizację wydarzenia, ogłosił pierwsze szczegóły programu i potwierdził pierwsze nazwiska gości, którzy poprowadzą na Digital Dragons swoje prezentacje. Odwiedzający konferencję, która tym razem odbędzie się w ICE Kraków Congress Centre, będą mieli okazję posłuchać między innymi Brendy Romero, Sama Lake’a z Remedy, Scotta Humpriesa z Amber Studio i Adama Bormanna z Hangar 13.

więcejzwiń

Rok po roku, krakowska konferencja zapewnia swoim uczestnikom coraz obszerniejszy program, większe grono rozpoznawalnych na całym świecie wykładowców, coraz lepsze warunki prezentacji gier niezależnych oraz więcej unikalnej przestrzeni networkingowej zaprojektowanej z myślą o spotkaniach na szczycie kreatywności i biznesu. Z każdą edycją Digital Dragons udoskonala swoją formułę wyjątkowego miejsca spotkań, gdzie uczestnikom konferencji oferowane są wyjątkowe doświadczenia i okazje. Wysoki standard stawia obiekt ICE Kraków wśród najbardziej ekskluzywnych i pożądanych centr kongresowych Europy. Ta niezbędna już zmiana lokalizacji odzwierciedla tempo, w jakim Digital Dragons zyskuje na rozmiarach i znaczeniu w światowym krajobrazie branży gier wideo.

W edycji roku 2016, z 87. gośćmi z całego świata, takimi jak Chris Avelone, David Brevik, John Romero, Ed Fries, czy Feargus Urquhart, wydarzenie zgromadziło ponad 1300 uczestników, reprezentujących aż 438 firm z ponad 30 różnych krajów. W roku 2017 organizatorzy z pełną determinacją podchodzą do zadania przeprowadzenia konferencji na jeszcze większą skalę.

Konferencja Digital Dragons znana jest również jako miejsce, gdzie niezależni twórcy i startupy branży gier otrzymują wyjątkową możliwość zaprezentowania swoich gier doborowemu gronu kolegów po fachu, weteranów oraz ekspertów przemysłu gier i wygrania prestiżowej nagrody. Konkurs o tytuł Best Indie Game odbywający się podczas Digital Dragons to unikalna okazja zebrania opinii o swoim dziele nie tylko od sędziów, ale i od setek związanych z branżą gier osób odwiedzających konferencję. Zwycięstwo w konkursie może okazać się uniwersalnym kluczem otwierającym niejedne drzwi w najbardziej dynamicznie rozwijającej się gałęzi przemysłu. Ilustracją podobnego sukcesu może być przykład gry 911 Operator, która zdobyła nagrodę główną w 2016 roku, czy też jednego z poprzednich zwycięzców, popularnej gry Timberman.

W nadchodzących miesiącach należy spodziewać się regularnych aktualizacji programu i kolejnych ogłoszeń ze strony organizatora. Warto jednak zarejestrować się jak najszybciej, bo wczesna rejestracja tradycyjnie zapewnia najatrakcyjniejszą cenę zarówno dla uczestników, jak i firm decydujących się na wykupienie pakietów sponsorskich.

Więcej na temat Digital Dragons:

Oficjalna strona: www.digitaldragons.pl

http://digitaldragons.pl/home/why-to-attend/

Media społecznościowe: https://twitter.com/Digital_Dragons , https://www.facebook.com/DigitalDragons/

Rejestracja uczestników: http://digitaldragons.pl/digital-dragons-registration/

Pakiety sponsorskie: http://digitaldragons.pl/wp-content/uploads/2016/10/oferta-sponsorska-digital-dragons.pdf

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Barbara Wityńska-Słącz
DD Media Relations      
bwitynska@kpt.krakow.pl

+48 728 478 518

zwiń

03/01/2017

To był bardzo dobry rok dla Krakowskiego Parku Technologicznego

To był bardzo dobry rok dla Krakowskiego Parku Technologicznego. W zarządzanej przez KPT krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej będzie realizowanych 28 nowych projektów inwestycyjnych. Łączne nakłady inwestycyjne zadeklarowane przez firmy w ramach wydanych przez zarząd KPT zezwoleń, wyniosą 1 mld 47 milionów zł. Powstanie także 1408 nowych miejsc pracy. Na inwestycje w strefie zdecydowały się 22 polskie firm oraz 6 zagranicznych. 10 z nich to małe firmy, 15 duże, 3 średnie. 14 projektów to reinwestycje, pozostałe to  pierwsze inwestycje w krakowskiej sse. Doskonałe wyniki strefy w 2016 r. stały się możliwe m.in. dzięki powiększeniu obszaru strefy o 159 hektarów.

Tegoroczne sukcesy KPT nie kończą się na działalności strefy. Jak wiadomo KPT prowadzi znacznie szerszą dzielność. Do ubiegłorocznych sukcesów spółki należy zaliczyć zagospodarowanie oddanego w 2015 r. do użytku budynku, w którym obecnie pracuje ponad 60 firm z sektora ICT. Siedziba KPT stała się ikoną nowoczesnej architektury Krakowa, wygrywając m.in. plebiscyt Dziennika Polskiego na w kategorii budynki komercyjne 2016.

więcejzwiń
To był bardzo dobry rok dla Krakowskiego Parku Technologicznego

KPT wygrał także dwa projekty w ramach konkursów RPO na łączną kwotę ponad 5 mln zł., otrzymał 6 mln zł na utworzenie akceleratora ScaleUp oraz 30 mln (spółka córka) na fundusz zalążkowy Bridge Alfa. Skorzystają na tym startupy oraz małe i średnie firmy, do których skierowane są niemal wszystkie projekty KPT. Ponadto KPT zorganizował m.in. cztery hackathony, kilkadziesiąt mniejszych i większych eventów, w tym Digital Dragons, Make Things Kraków, Annual Business in Małopolska Meeting w odświeżonej formule oraz wyczekiwany przez rynek twórców gier cykl Game Academy. Władze spółki ustanowiły nagrodę Krakowskiego Parku Technologicznego, która w 2016 roku była wręczana po raz pierwszy. To tylko niektóre z tegorocznych osiągnięć zespołu tworzącego KPT.

Jak powiedział Wojciech Przybylski, prezes spółki:  „KPT stał się prawdziwym wehikułem wsparcia dla firm na każdym etapie ich rozwoju. To naprawdę działa!”

Co równie dla nas ważne, w ubiegłym roku sukcesy odnosiły także firmy, które KPT w różnej formie wspierał. „Szczególnie  dumni jesteśmy z sukcesów takich firm jak: Reality Games, Autenti, SEEDiA, AirHelp, Polyslash, Berrylife, Synerise, Pasuje Mi, Atner – to tylko niektóre z projektów, o których w najbliższych latach będziemy sporo słyszeć” – mówi Małgorzata Popławska, prezes KPT.

zwiń

Ogromne inwestycje Valeo 02/01/2017

Ogromne inwestycje Valeo

Krakowska specjalna strefa ekonomiczna zamyka rok 2016 znakomitą informacją. Grupa Valeo zainwestuje w najbliższych latach w Małopolsce ponad 420 mln zł. Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego w ostatnich dniach 2016 roku wydał dwa zezwolenia spółce Valeo Autosystemy. Inwestycje będą realizowane w dwóch lokalizacjach, w Skawinie oraz Chrzanowie.

W Chrzanowie firma zainwestuje co najmniej 101,7 mln zł oraz utworzy 100 nowych miejsc pracy. Inwestycja będzie polegała na rozbudowie działającego zakładu, budowie magazynu oraz nabyciu nowych linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji lamp samochodowych.

więcejzwiń

W Skawinie zaplanowano inwestycje na poziomie 323 mln zł oraz zatrudnienie co najmniej 150 osób. Działające tam Oddziały Systemu Chłodzenia Silnika oraz Wycieraczek zostaną rozbudowane i wyposażone w nowe urządzenia oraz kompletne linie produkcyjne. W ramach projektu przewidziano także rozwój działalności B&R poprzez doposażenie działającego już laboratorium.

„Cieszymy się, że najwyraźniej branża automotive odkryła Małopolskę jako bardzo dobre miejsce do rozwoju swoich projektów. Przemysł samochodowy generuje wysokie nakłady inwestycyjne i dużą ilość nowych miejsc pracy. Reinwestycje Valeo wpisują się w Strategię Odpowiedzialnego Rozwoju i świadczą także o tym, że warunki jakie stwarzamy inwestorom zagranicznym w Polsce są wciąż doceniane przez przedsiębiorców” – komentuje Wojciech Przybylski, prezes KPT

Dwa zakłady Valeo, w których łączne zatrudnienie wynosi obecnie ponad 2,5 tys. osób, prowadzą działalność w ramach krakowskiej strefy od 2013 r. W Polsce Grupa zatrudnia ponad 6 tys. osób, a na świecie już ponad 82 tys.

zwiń

23/12/2016

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz powodzenia w realizacji wszystkich planów w Nowym Roku życzy zarząd i pracownicy Krakowskiego Parku Technologicznego. Wszystkiego dobrego!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Selvita rozwija się i inwestuje 21/12/2016

Selvita rozwija się i inwestuje

Działająca dotychczas w Jagiellońskim Centrum Innowacji krakowska firma biotechnologiczna Selvita S.A., postanowiła wybudować w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej własną siedzibę. W ramach dwóch zezwoleń wydanych przez zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego, Selvita zainwestuje ponad 30 mln zł i utworzy co najmniej 124 miejsca pracy. Nowe laboratoria firmy powstaną w sąsiedztwie Kampusu UJ, w Pychowicach.

„Z entuzjazmem przyglądamy się dynamicznemu rozwojowi Selvity. Spółka działająca w obszarze odkrywania i rozwoju leków onkologicznych w ciągu 9 lat przeszła drogę od typowego start-upu do w pełni rozwiniętej firmy notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przykładów takich firm w krakowskiej strefie mamy kilka. Selvicie kibicujemy szczególnie ze względu na obszar spraw, którymi się zajmuje oraz model biznesowy oparty na wyraźnym eksporcie (a nie imporcie) know-how i własności intelektualnej.” – mówi wydający zezwolenie Wojciech Przybylski, prezes zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego.

więcejzwiń

Przypomnijmy, że spółka Selvita S.A., największa innowacyjna firma biotechnologiczna w regionie Europy Środkowo-Wschodniej,  została założona w 2007 roku. Jako podmiot dominujący wchodzi w skład grupy kapitałowej składającej się z 6 spółek. W 2015 roku Selvita otworzyła oddziały w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie, w Regionie Bostonu i San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Od 2014 roku ma status centrum badawczo-rozwojowego.  Grupa Selvita zatrudnia obecnie ponad 360 osób, z czego jedna trzecia posiada stopień naukowy doktora. Selvita jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W ramach swojej działalności badawczo-rozwojowej Selvita skupia się na odkrywania i rozwoju leków onkologicznych. W obszarze badań nad chorobami nowotworowymi Selvita współpracuje z renomowanymi spółkami zagranicznymi, min.: H3 Biomedicine, Merck, Felicitex Therapeutics oraz Nodthera Therapeutics/Epidarex Capital. Flagowym innowacyjnym projektem Spółki jest SEL24, który został dopuszczony do badań klinicznych z udziałem pacjentów cierpiących na ostrą białaczkę szpikową. Drugi najbardziej zaawansowany projekt to SEL120, pierwszy w swojej klasie małocząsteczkowy inhibitor kinazy CDK8 w badaniach przedklinicznych. Selvita oferuje również szeroki zakres zintegrowanych usług z zakresu prac nad nowymi lekami, chemii, biologii, biochemii oraz bioinformatyki.

zwiń

07/12/2016

STARTUJE GAME ACADEMY – SPECJALISTYCZNY KURS TWORZENIA GIER

W Krakowie działalność rozpoczyna Game Academy, roczny kurs tworzenia gier prowadzony przez najlepszych specjalistów z branży.

 

Krakowski Park Technologiczny wspólnie z GameDesire rozpoczynają projekt Game Academy: specjalistyczny kurs tworzenia gier komputerowych dla studentów i pracowników branży IT. Program Game Academy obejmuje cały proces tworzenia gry komputerowej. Będzie składał się zarówno z prelekcji jak i warsztatów dotyczących wiodących technologii prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży gier komputerowych.

W trakcie rocznego kursu uczestnicy zajęć zapoznają się z zagadnieniami związanymi z: game designem, zarządzaniem projektem tworzenia gry, najważniejszymi technologiami wykorzystywanymi w produkcji, podstawami marketingu i PR oraz pozyskiwaniem użytkowników, a także monetyzacji. Całość programu zostanie uzupełniona dwoma spotkaniami Developers Weekend, w trakcie których prelegenci będą służyć swoją wiedzą w rozwiązywaniu konkretnych problemów początkujących twórców.

więcejzwiń
STARTUJE GAME ACADEMY – SPECJALISTYCZNY KURS TWORZENIA GIER

W ramach Game Academy zaplanowano również realizację Programu Mentorskiego
– doświadczeni pracownicy GameDesire wspomogą twórców swoją wiedzą z zakresu projektowania, monetyzacji oraz innych zagadnień związanych z powstawaniem gier.

Prelegentami Game Academy będą pracownicy czołowych polskich i zagranicznych studiów produkujących gry, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zarówno developerskim jak i edukacyjnym. Wśród obecnie potwierdzonych wykładowców są między innymi Paweł Miechowski (11bit Studios), Mateusz Janczewski (ATGames), Stan Just (CD PROJEKT RED), Paweł Weder (GameDesire) czy Grzegorz Mazur (Ville Monarch).

Pierwszy zjazd Game Academy odbędzie się w dniach 16-17 grudnia w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60). Szczegółowy harmonogram wydarzenia, lista wszystkich prelegentów oraz bilety w cenie 30 zł są dostępne na stronie www.gameacademy.pl.

 

Więcej: www.kpt.krakow.pl/game-academy/ oraz www.gameacademy.pl

zwiń

Alupol Films rozpoczyna produkcję 30/11/2016

Alupol Films rozpoczyna produkcję

Alupol Films – spółka zależna Grupy Kęty – rozpoczęła proces uruchamiania produkcji folii polipropylenowej BOPP oraz produkcji cylindrów drukarskich z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem w stosunku do dotychczasowych planów.

Inwestycja Alupol Films typu green field została zlokalizowana w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej w Oświęcimiu. Uruchomiona linia jest obecnie największą i najnowocześniejszą tego typu w Polsce i jedną z najnowocześniejszych w Europie. Według założeń strategii Grupy Kęty, w 2020 roku linia powinna osiągnąć wydajność 22 tys. ton folii rocznie.

więcejzwiń

Pod koniec listopada 2014 r. Alupol Packaging i Alupol Packaging Kęty – spółki zależne Grupy Kęty – utworzyły spółkę Alupol Films, której zadaniem miała być realizacja inwestycji o wartości ok. 150 mln zł na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Na początku 2016 r. KPT wydał spółce drugie zezwolenie, w ramach którego przewidziano inwestycje na poziomie 90 mln zł.

Grupa Kęty S.A. jest spółką dominującą grupy kapitałowej, która działa w pięciu obszarach biznesowych: produkcji profili aluminiowych, projektowania i produkcji systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych, produkcji opakowań giętkich, usług budowlano-montażowych w zakresie fasad aluminiowych oraz produkcji akcesoriów do montażu okien i drzwi. W 2015 r. miała 2 027 mln zł skonsolidowanych przychodów.

zwiń

22/11/2016

Nowy akcelerator start-upów w Krakowie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła wczoraj powstanie w Polsce 10 akceleratorów start-upów. Jeden z nich zostanie utworzony w Krakowie i będzie prowadzony przez Krakowski Park Technologiczny przy współpracy z Kraków Airport oraz EC Grupa.

Akcelerator – czyli program wsparcia dla młodych firm technologicznych – rozpocznie działalność na początku 2017 r. Firmy przyjęte do akceleratora zostaną objęte 3-miesięcznym programem wsparcia, które przewiduje pracę z doświadczonymi mentorami, ekspertami branżowymi oraz trenerami biznesu. Celem akceleratora jest przyspieszenie rozwoju młodych, technologicznych firm i wypracowanie nowej, dynamicznej ścieżki ich rozwoju. Istotną częścią programu jest także przekazanie wybranym firmom bezzwrotnej dotacji wynoszącej maksymalnie 200 tys. zł., dzięki której młode firmy będą mogły zakupić niezbędne usługi oraz rozwinąć swoje produkty.

Krakowski akcelerator będzie wspierał firmy zajmujące się innowacyjnymi rozwiązaniami dla przemysłu. Wszystkim, co może usprawnić procesy produkcyjne, logistykę, magazynowanie, zarządzanie zasobami czy kontrolę jakości. Każda młoda firma technologiczna, pracująca nad wykorzystaniem nowych rozwiązań zmierzających do zwiększania efektywności przemysłu, może wziąć udział w programie ScaleUp Krakowskiego Parku Technologicznego. Do programu będą przyjmowane firmy z całej Polski. Jednak – jak mówi Wojciech Przybylski, prezes Krakowskiego Parku Technologicznego – zależy nam na tym, by beneficjentami programu były nie tylko start-upy, lecz także firmy przemysłowe, które będą wykorzystywały wypracowane w ramach akceleratora innowacyjne rozwiązania. Zamierzamy poświęcić wiele uwagi budowaniu platform współpracy pomiędzy tymi dwoma środowiskami.

więcejzwiń
Nowy  akcelerator start-upów w Krakowie

Sukces akceleratora gwarantuje udział w programie dojrzałych i doświadczonych, małopolskich firm. EC Grupa to jedna z najbardziej dynamicznie i wielokierunkowo rozwijających się firm inżynierskich w Polsce. Zajmuje się badaniami i rozwojem oraz dostarczaniem rozwiązań dla różnych branż przemysłowych. Prowadząca bardzo innowacyjne projekty firma, na pewno postawi uczestnikom programu poprzeczkę bardzo wysoko, ale też podzieli się z nimi swoim bezcennym doświadczeniem. Niezwykle ciekawym partnerem strategicznym jest także Kraków Airport. Lotnisko jest skomplikowanym organizmem. Można tu testować i wdrażać innowacyjne pomysły: od sensorów, monitoringu, technologii wspomagających obsługę klientów, aż po zaawansowane systemy wspomagające procesy biznesowe. To małe miasteczko, przez które codziennie przewijają się setki pracowników różnych firm i tysiące klientów/pasażerów. W takim miejscu, pole do innowacyjnych wdrożeń, jest szerokie.

Mamy nadzieję, że zaplecze infrastrukturalne KPT oraz doświadczenie krakowskiego lotniska zaowocują w przyszłości innowacyjnymi rozwiązaniami, z których będą mogli korzystać m.in. pasażerowie. Lotniska rywalizując o przewoźników i pasażerów, koncentrują się na ciągłym podnoszeniu jakości świadczonych usług. Kraków Airport jest niekwestionowanym liderem wśród krajowych portów regionalnych. Czas by oprócz inwestycji infrastrukturalnych skoncentrować się na nowych technologiach – powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

Otwartość krakowskiego lotniska oraz EC Grupy na współpracę oraz doświadczenia tych spółek zarówno w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, jak i ich wdrożeniach, pozwoliła na stworzenie atrakcyjnego programu wsparcia dla startupów. Warte podkreślenia jest także to, że do programu – w charakterze partnerów wspierających – dołączyli małopolscy przedsiębiorcy. Działania akceleratora będą wspierane przez 7 innowacyjnych firm produkcyjnych, działających na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej.

Uczestnicy dostaną to, co pozwoli osiągnąć sukces rynkowy: wiedzę, doświadczenie, kontakty i dofinansowanie. Zainteresowanych programem informujemy, że nabór ruszy wiosną 2017 r., ale już dzisiaj warto obserwować i brać udział we wszystkich działaniach wspierających rozwój firm technologicznych prowadzonych przez Krakowski Park Technologiczny.

 

zwiń

Kontakt