zamknij menu

Showroom – showtime!

 

Chcesz zrobić wrażenie na swoich klientach? W sposób nowoczesny i niestandardowy pokazać produkty? Skorzystaj z naszego showroomu – dzięki wykorzystaniu różnorodnych elementów multimedialnych możesz szybko i efektownie przygotować interesującą prezentację. Showroom daje możliwość ekspozycji produktów w nowoczesnych gablotach, prezentacji na dużych, niestandardowych ekranach (pokaz na 3 ścianach pomieszczenia, dotykowy stół), pokaz materiału na ścianie wizyjnej czy też spotkanie w mniejszym gronie z wykorzystaniem monitorów dotykowych. To miejsce doskonale nadaje się także do organizacji kreatywnego szkolenia. Znajduje się tu także strefa relaksu, do wykorzystania przez pracowników w chwilach wolnych od pracy.
Showroom to nowoczesna multimedialna przestrzeń przygotowana w oparciu o najnowsze trendy: nowoczesny design, przestrzenie do pracy i wypoczynku, ciekawe rozwiązania technologiczne, pozwalające na szybkie dostosowanie do indywidualnych potrzeb. To wszystko sprawia, że produkty pokazane tutaj zyskują nowy wymiar 🙂

 

Stanowiska oraz zastosowane urządzenia mogą być wykorzystywane w całości bądź pojedynczo w zależności od ich funkcjonalności i przydatności dla konkretnych działań. Urządzenia umożliwiają wgranie treści klienta w celu prezentacji.
Najem sprzętu w ramach powierzchni showroom objęty jest 50% dofinansowaniem w ramach pomocy de minimis.

Przykładowy cennik uwzględniający pomoc publiczną kształtuje się następująco:

Na pozostałe stanowiska służące do prezentacji produktów/usług obowiązuje indywidualna oferta, w zależności od zapotrzebowania klienta.

 

Jeśli jesteś lokatorem Krakowskiego Parku Technologicznego cennik najmu pomieszczenia showroom przedstawia się następująco:

Istnieje możliwość otrzymania dofinansowania w postaci pomocy de minimis na poziomie 50%

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zgłoś się do nas!

 

 

151023pm0_7871 m 151023pm0_7873 m 151023pm0_7875 m

Wynajem showroomu

Małgorzata Regulska-Hymczak

12 640 19 55
wynajem@kpt.krakow.pl
Wypożyczalnia sprzętu
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki temu staje się łatwiejsza w obsłudze.