zamknij menu

KPT DATA CENTER I LABORATORIUM CLOUD COMPUTING

Centralne Data Center

 

Data Center KPT zostało zaprojektowane w celu umożliwienia najemcom oraz wszelkim innym innowacyjnym przedsiębiorstwom i partnerom naukowym wykorzystywania zasobów informatycznych (własnych lub udostępnianych przez KPT) w sposób wydajny, bezpieczny oraz ciągły.

 

Cloud Computing jest od kilku lat jednym z wiodących trendów w reorganizacji świadczenia usług informatycznych. Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z usług udostępnianych zdalnie, z centralnych ośrodków obliczeniowych. Dlatego przygotowaliśmy ofertę tego typu dla firm i instytucji.

 

Bezpieczne środowisko

W pełni monitorowane zaplecze techniczne środowiska DC obejmuje redundantne systemy zapewniające bezpieczeństwo i ciągłość działania:

 

Laboratorium ClOud Computing

 

Platforma informatyczna KPT Community Cloud umożliwia naszym partnerom korzystanie z usług IaaS – „Infrastructure as a Service”:

Podstawowe zalety rozwiązań Laboratorium Cloud Computing KPT:

KPT Marketplace – platforma galerii rozwiązań umożliwiająca użytkownikom łatwe zamawianie, zarządzanie i monitorowanie wykorzystania usług cloudowych; z pomocą partnerów nasz zespół konfigurować będzie zaawansowane rozwiązania typu PaaS i SaaS. KPT Virtual Private Cloud – pozwalająca na wyodrębnienie fragmentu platformy na dedykowanych serwerach fizycznych, wydzielonej przestrzeni macierzy produkcyjnej i backupowej;

 

Laboratorium Cloud Computing zapewnia partnerom wsparcie na każdym etapie rozwoju produktów:

 

Dostępna moc obliczeniowa

Klienci KPT korzystać mogą z konwergentnego środowiska obliczeniowego i platformy chmurowej wyposażonych w:

 

Regulamin cloud computing

 

Cennik cloud computing

 

Usługi kolokacji urządzeń IT

 

Krakowski Park Technologiczny udostępnia przestrzeń Data Center na potrzeby kolokacji serwerów i innych urządzeń informatycznych klientów.

W oparciu o infrastrukturę techniczną zasilania, klimatyzacji, łączności sieciowej oraz stosowane procedury bezpieczeństwa zapewniamy bezprzerwową pracę urządzeń klientów w optymalnych warunkach środowiskowych.
Dla naszych klientów dostępna jest przestrzeń w szafach rack dostosowanych do instalacji urządzeń o wysokim zgęszczeniu mocy – do 16 kW na każdą szafę.

 

Regulamin Kolokacji KPT

 

Cennik kolokacji KPT
 
Warunki techniczne kolokacji

 

911A3387-dualiso 911A3391-dualiso 911A3404-dualiso 911A3458-dualiso

Data Center

Daniel Kessler

12 345 32 18
it@kpt.krakow.pl
Digital Dragons
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki temu staje się łatwiejsza w obsłudze.